Fuat Avni Analizleri

Fuat Avni Analizleri

Bu Blogda Ara

22 Nisan 2014 Salı

FUAT AVNİ 14 NİSAN 2014 TARİHLİ PAYLAŞIM

Sana biat edenler hariç, hiçbir yargı mensubu cübbesini çıkarmayacak. ''Tayyiban Rejimi''nin son bulacağından korkuyorsun Korkma, titre.
Güzel insanlar, size tehdit savuranlar, ümidinizi yitirmenizi bekleyen zavallılardır. Unutmayın, beklenen yarınlar çok yakın.
1.Ergenekon'u sulandırma projesinin en önemli ayağı 'Ötüken' planıydı. Örgüt içindeki Kürtler'in bir kısmı üzerinden senaryo hazırlandı.
2. Derinlerle ittifak halinde olan Kürtler, çıkarlarına ters düşen bir kısım Kürt'ü 'Kürt Ergenekon' diye sınıflandıracaktı.
3. Kürt Ergenekon çatısı altında doğuda görev yapmış bir kısım asker ve polisi birleştirip yeni örgüt 'Ötüken'i çıkaracaklardı. Başaramadılar
4.'Ötüken' planı Ergenekon'un en önemli sulandırma projesiyken hayata geçirilemeyip askıda kaldı. İlk Murat Karayılan'a açıklattılar, tutmadı
5. Derinler şimdi içi boşaltılmış 'Ötüken' projesine cemaati koymuşlar. Havuz Medyası severek ve isteyerek bu işe referans oluyor.
6. Doğudaki kanaat önderlerini ve kirli işlere engel olan güvenlik güçlerini 'Ötüken' dosyasına koyup örgüt diye fişlemişlerdi.
7. 'Ötüken' planını AKP'yi kullanarak cemaate yönlendirmişler. Ciddi iftiralar ve hukuksuzluklar var. Gazete manşeti delil olarak kullanılacak
8. Günlerdir yazıyorum. AKP dizginleri 'Derinler'e kaptırdı. Kendi sonlarını başlattıklarını göremeyecek kadar basiretsizler.
BB, cumhurbaşkanı olmak için BDP'nin oylarına muhtaç. Bu yüzden KCK ve MİT’in 'PKK-Cemaat Elele' kirli propagandası istediği zemini bulamıyor
1. BB'nin attığı hukuksuz adımlar, izlediği politika, Avrupa siyasetinde hoş karşılanmıyor. Tepkilerin artarak devam edeceği hesaplanıyor.
2. Geçen hafta 'Dar Oligarklar' artacak tepkilere kılıf bulmak için bir araya geldi. Yeni algıyı Ayasofya üzerinden yürütmeyi hedefliyorlar.
3. BB'nin cumhurbakanı olma kampanyasının temelini 'Ayasofya'yı cami yapacağım' sloganı oluşturacak. Din temelli duruş oy kazandırıyor.
4. BB'nin, hukuksuz uygulamalarına dışardan tepki gelince 'Hep Ayasofya meselesinden, asıl niyetleri farklı' denecek.
5. Ayasofya'yı cami yapacağız müjdesiyle başta 'Nurcular' olmak üzere tüm cemaatlerin de hassasiyetlerine hitap edilmiş olacak.
1. Adana'daki polisleri, BB'nin çok sevdiği hakim, hukuksuz yollarla ancak birkaç gün tutabildi. Havuz Medyası ve tetikçiler çok üzülecek.
2. Amaç paralel yapıya operasyon yapılıyor ve devlete sızmışlar algısı oluşturmaktı. Algılar ters teptikçe halk gerçek yüzlerini görecek.
3. Dinleme yalanı, Selam-Tevhit soruşturmasını gizlemek içindi. Ne yaparlarsa yapsınlar, Fidan'ın kimlere çalıştığını gizleyemezler.
4.Selam-Tevhit soruşturmasıyla İran'ın en önemli hücresel yapısı çözülmüştü Adana ve benzeri operasyonlarla polisler itibarsızlaştırılacaktı
5. Attıkları her operasyonel adımda kendi kirli işlerini deşifre etmiş olacaklar. Boğazlarına kadar battıkları pislikten asla kurtulamazlar.
BB, paralel yalanıyla emniyetin altını üstüne getirdiğinden güvenlik zaafı had safhaya çıktı. Mafyavari örgütler sokaklarda kol geziyor.
Rektör neden örtündü bilmem ama BB'nin odasına çağrılıp talimatla örtünenleri, örtünmek istemeyenlerin hakaretlerle kovulduğunu iyi bilirim.
Kişinin kendiyle ilgili beyanı asıl kabul edilir. Rektör Hanım hassasiyetlerinden ötürü kapandığını söylediyse tetikçiler niyet okumasın.
Adetullahtandır, karakteri zayıf menfaatperestler zalimlerin etrafında halkalanır.

Güzel insanlar, sizin ümitvar duruşunuz onların korkularını arttırıyor. Unutmayın beklenen yarınlar çok yakın.

Fuat Avni

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder